دستگاه ذخیره شماره

توجه ! فروش به صورت پیش فروش میباشد و تحویل دستگاه حدود 15 روز دیگر از زمان سفارش می باشد.لذا بعد از پرداخت موفق نیاز به پیگیری نمی باشد.

طی سال های اخیر کسب و کار ها این موضوع را درک کرده اند که ارتباط با مشتری و مشتری مداری یکی از اصول اصلی هر کسب و کاری می باشد.

یکی از روش های بسیار محبوب در جهان ارتباط از طریق پیامک می باشد.

بدین ترتیب باید راهکاری ساده وجود داشته باشد تا هر کسب و کاری بتواند به صورت کاملا محترمانه شماره مشتری خود را جمع آوری نماید.

یکی از راه کاری های عالی در این زمینه استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل می باشد.

این دستگاه در یک نقطه مناسب و در دید مشتریان نصب میگردد و مشتری در صورت تمایل خود اقدام به ثبت شماره موبایل می نماید.

این دستگاه انرژی بسیار کمی مصرف میکند.برق این دستگاه از usb کامپیوتر یا ادابتور که به همراه دستگاه ارسال میشود تامین میشود.

این دستگاه از طریق وای فای به اینترنت متصل میگردد.

برای استفاده از این دستگاه حتما می بایست در پنل پیام کوتاه پیامک 1400 به آدرس www.sms1400.ir پنل پیامکی داشته باشید تا بتوانید دستگاه را به پنل متصل نمایید.

این دستگاه دارای کانفیگ بسیار ساده میباشد.

دستگاه ذخیره شماره

کاربرد دستگاه

دستگاه مذکور با هدف خدمت به کسب و کارهایی طراحی شده است که نیازمند داشتن شماره موبایل مخاطبانشان هستند و علاقمندند که مشتری با رضایت خود، شماره موبایلش را ارائه کند، به شما قول خواهیم داد که این دستگاه تحولی، در ارتباط شما با مشتریان ایجاد خواهد کرد.

دستگاه ذخیره ساز شماره موبایل را بیشتر بشناسیم

با توجه به مشتریان مطلع امروزه ، در ابتدا می بایست با ابزاری نو، انگیزشی مناسب را در مشتریان، جهت ارائه شماره موبایل ایجاد کنیم. با استفاده از دستگاه طراحی شده توسط پیامک 1400 مشتریان دیگر تردیدی در ثبت شماره موبایل خود نخواهند داشت، دستگاه پیشنهادی با ظاهر لوکس و قدرتمند خود حس اعتمادی را در مشتری ایجاد خواهد که شماره موبایل درخواست شده در سیستمی هوشمند جهت ارائه خدمات بهتر، ثبت خواهد شد تا دیگر تردیدی در ثبت شماره موبایل خود نداشته باشند. یکی از مهمترین مزایای استفاده از این دستگاه، سادگی کار با آن می باشد، چون فقط باید آن را به برق بزنید و مابقی کار را به دستگاه بسپارید.

مزایای دستگاه

        پوشش 100 درصدی بازدید کنندگان

        مرتفع کردن حس اضطرار و عجله مشتریان

        ایجاد اعتماد و بر انگیختن حس کنجکاوی در مشتری

        بی نیاز از هدایت مشتری به دپارتمان امور مشتریان

        کنترل صحت شماره موبایل ثبت شده بصورت آنلاین

        ظاهری لوکس از نگاه کیفیت بصری و تاثیر گذاری

 

امکانات دستگاه

1 : امکان اتصال همزمان چندین دستگاه به یک سامانه پیامک کوتاه وجود دارد. ، اما با دفترچه های جداگانه و پیامک ارسالی  جداگانه نیز وجود دارد.

به عنوان مثال اگر یک فروشگاه زنجیره ای هستید که دارای چند شعبه هستید و قصد دارید شماره های مشتذریان هر شعبه را به صورت جداگانه تفکیک و در یک پنل داشتید باشید این دستگاه این قابلیت را دارد.

 2 : برای کسب و کارهایی که نیازمند چند دستگاه برای صندوق های متعدد و یا شعب مختلف خود هستند، این قابلیت فراهم شده است که در پنل پیامک مشخص می شود که هر شماره توسط کدام دستگاه، صندوق و یا شعب ذخیره شده است.

3 : در رستوران ها و یا کسب و کارهایی که سفارش مشتری را از طریق تبلت ثبت می کنند این قابلیت فراهم شده است که عملکرد تنظیم شده دستگاه را همزمان بر روی تبلت، آیپد و یا موبایل سفارش گیری خود داشته باشند.

به طور خلاصه 

این دستگاه با ساختار هوشمند و آنلاین خود و فقط با اتصال به usb، شماره موبایل ثبت شده توسط مشتری را بواسطه اینترنت و یا Wifi و بدون نصب نرم افزار جانبی، در پنل شخصی که با مشخصات خودتان در اختیار تان گذاشته خواهد شد ذخیره و یک پیامک بدون معطلی به مشترک ثبت کننده شماره ارسال می نماید، محتوای پیامک ارسالی از سوی شما قابل تنظیم است (امکان ارسال شماره فروشگاه، آدرس، لینک پیج اینستاگرام و ...)، همچنین از شماره های ذخیره شده در پنل پیامک خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید، آنلاین بودن، نقطه عطف این دستگاه است، چون فرصتی را در اختیار شما می گذارد تا شماره موبایل ثبت شده را بدون معطلی به تمامی امکانات پنل پیامک 1400 مانند منشی پیام، نظر سنجی، قرعه کشی و … متصل سازید تا نتایج فوق العاده ای ایجاد نمایید.

جهت سفارش و اطلاع از قیمت دستگاه و به لحاظ موجودی محدود با شماره 06142320010 (شرکت تبلیغاتی روناش / سامانه پیامک 1400) تماس بگیرید